Audi RS5

Info o vozidle

Fotogalerie

Ceník pronájmu

Při převzetí nutno uhradit vratnou kauci 5 000 Kč. Vypůjčením vozidla souhlasíte se smluvními podmínkami.

Popis vozidla

Že jsou sportovní vozy vaší srdeční záležitostí? Zvuk motoru sportovních aut lahodí vašim uším? Pak není jednodušší způsob! Vyražte na prodloužený víkend s vaší polovičkou v plné parádě. Osedlejte si sportovní vůz, se kterým bude cesta nezapomenutelným zážitkem! Co na tom, že vám v garáži žádný sporťák neparkuje. Máme řešení. Sportovní auto za rozumnou cenu! Nemožné? Vůbec ne.

Co takhle Audi RS5? Za nás jednoznačný favorit. RS5 vám nabídne plnohodnotnou zážitkovou jízdu díky svým sportovním sedadlům v elegantním provedení černé kůže, které si vás podrží i ve svižněji projetých zatáčkách. Sportovní podvozek si ještě více sedl díky pružinám H&R, které mimo jiné dopřejí lepší ovladatelnost a přidají vozu na jeho charisma.

Pod kapotou si střeží vysokootáčkový atmosférický motor 4,2 V8 s přímým vstřikováním FSI a výkonem 331kW. Díky spojení sedmistupňové dvouspojkové převodovky S-tronic a pohonu 4x4 si s tímto sportovním autem dosáhnete z nuly na sto za pouhé 4,6 sekundy. Jen pozor, aby váš spolujezdec sdílel stejné nadšení.

Hudbu na cesty potřebovat nebudete. Sportovní vozy audi mají svůj vlastní playlist, kterým je na zakázku dělaný výfukový systém, ten se vám jen tak neoposlouchá! Projev motoru si můžete sami pohodlně regulovat klapkami umístěnými ve výfukovém potrubí. Bezpečnost především! Neposledním superlativem sportovního vozu Audi RS5 jsou její karbon-keramické brzdy, které umí zkrotit její divoká kola.

Dotazy a rezervace
© 2023 CARSSETHodnocení Google: 5.0
Vytvořeno firmou REVAMP
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram