BMW M5 Competition 2022

Info o vozidle

Fotogalerie

Ceník pronájmu

Při převzetí nutno uhradit vratnou kauci 5 000 Kč. Vypůjčením vozidla souhlasíte se smluvními podmínkami.

Popis vozidla

M modely BMW řady 5 Sedan (F90) v sobě mimořádně podmanivým způsobem spojují typickou M sportovnost s komfortem a elegancí manažerského sedanu. Objevte jedinečný M model se silným charakterem: úchvatný výkon 617 hp (460 kW) a schopnost zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhé 3,0 sekundy dělají z BMW M5 CS nejvýkonnější model řady BMW M5 Sedan všech dob.

Základní vlastnosti BMW M5:

Vysokovýkonné sedany využívají mnoho vylepšení z ostatních modelů BMW řady 5, ovšem přinášejí také několik zajímavých M specifických novinek, a to zejména ve verzi BMW M5 Competition.

BMW M5 Competition s novými tlumiči z BMW M8 Gran Coupé pro ještě přesnější chování na limitu. Podvozek snížený o 7 mm oproti BMW M5 a lépe připravený pro jízdu na závodních okruzích. Tužší uložení motoru. BMW M5 sprintuje z 0 na 100 km/h za 3,4 s a rychlostí 200 km/h jede za 11,1 s. BMW M5 Competition zvládne oba úkoly za 3,3 s, resp. 10,8 s.
Stejně jako nové BMW řady 5, také M modely mají nově pojatou masku chladiče s jednodílným rámečkem, zasahujícím více do předního nárazníku; vyznačuje se M specifickými dvojitými lamelami a logem M. Přepracován byl přední nárazník s ostřejším tvarem nasávacích otvorů. Šestiúhelníkový centrální otvor má za sebou chladič oleje a je v něm umístěn radar aktivního systému udržování rychlosti (ACC).
Nové LED světlomety zaujmou světelnými prvky denního svícení ve tvaru písmene L, tvořenými tenkými linkami. Volitelné Adaptivní LED světlomety a laserové světlomety BMW Laserlight mohou být v zatmaveném provedení. Nová trojrozměrně navržená LED zadní světla. Na 12,3 palce zvětšený kontrolní displej poskytuje lepší přehled o činnosti systémů jízdní dynamiky a BMW M xDrive. Nová logika nastavení jízdních režimů se dvěma tlačítky, převzatá z BMW M8.
Tlačítko M Mode umožňuje rychlé přepínání mezi režimy ROAD a SPORT. Tlačítko Setup aktivuje na kontrolním displeji menu pro individuální konfiguraci motoru a podvozku. BMW M5 Competition disponuje ještě režimem TRACK určeným pro závodní okruhy.
Dotazy a rezervace
© 2024 CARSSETHodnocení Google: 5.0
Vytvořeno firmou REVAMP
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram